BISTRO & RESTAURANT WINE

  • mt-0811-services-parallax3.jpg

CAŁKIEM SMACZNIE. CAŁKIEM SZYBKO!!


Allure to wiele sposobów na miłe spędzenie czasu wspólnie ze znajomymi. W naszym menu, które stale jest rozwijane i uzupełniane o potrawy tygodnia lub o kulinarne wyprawy do różnych zakątów naszego kraju czy też regionów Francji, znajdziecie Państwo z całą pewnością coś dla siebie.

NASZE MENU


Z założenia restauracja Allure łączy smaki starając się budować nowe doznania kulinarne. Wierzymy także, że ważna jest tradycja i możliwość serwowania potraw smacznych, o których pamiętamy i traktujemy jako regionalne i przez to wyjątkowe.

IMPREZY Z REZERWACJĄ CAŁEJ RESTAURACJI


Zapewniamy pełen zakres usług cateringowych dla potrzeb organizacji różnych imprez firmowych czy prywatnych. Potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom tak pod względem jakości produktów, z których przygotowujemy potrawy jaki wykonania.


Niezależnie od tego, czy planujesz bufet, kolację, imprezę biznesową czy rodzinne spotkanie czy też inne specjalne wydarzenie, nasz zespół kucharzy i zaproponuje potrawy dostosowane do Państwa gustu i możliwości finansowych, które będą idealne dopasowane do klimatu wydarzenia czy też pory roku.


Oferujemy także dobór napojów: wina, piwa czy mocniejsze trunki dopasowane do menu, wymagań czy też budżetu.

PRACUJEMY

7 DNI W TYGODNIU


Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 12:00 do 21:00 a w niedzielę

od 12:00 do 20:00.